Centro turizmo veiklų savaitgalis festivalyje „Sportas visiems“

Centro turizmo veiklų savaitgalis festivalyje „Sportas visiems“

Gegužės 16–17 dienomis mūsų centro komanda dalyvavo festivalyje „Sportas visiems“ Palangoje, kur pristatėme aktyvaus laisvalaikio ir sportinio turizmo veiklas. Renginio metu kvietėme dalyvius išbandyti turistinį kliūčių ruožą, dviračių figūrinį vairavimą ir sudalyvauti orientavimosi varžybose. Šios veiklos sulaukė didelio susidomėjimo ir suteikė daug gerų emocijų.
Dalyviai noriai išbandė įvairias turizmo rungtis, demonstravo komandinį darbą, ištvermę ir sportinę dvasią. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie sportinio turizmo idėjų sklaidos, stiprinti bendruomeniškumą ir sudominti tiek vaikus, tiek suaugusiuosius aktyvaus laisvalaikio formomis.
Sveikiname moksleivius su pasiektais rezultatais ir dėkojame mokytojams už suburtas komandas bei motyvaciją dalyvauti. Palankios oro sąlygos, gera nuotaika ir aktyviai praleistas laikas dar kartą patvirtino, kad judėjimas ir bendrystė vienija.